Witam, natknąłem się na ten temat i chcę powiedzieć, że dużo się dowiedziałem. Sama ostatnio zmieniam wystrój i każda wskazówka jest na wagę złota. Dzięki i pozdrawiam.
Dobry temat. Z mojego doświadczenia aranżacja wnętrza to podstawa. Lepiej raz a dobrze.