Witam, szukałem informacji o aranżacji i chcę powiedzieć, że temat jest świetnie opisany. Sam od jakiegoś czasu zmieniam wystrój i szukam inspiracji. Dzięki i pozdrawiam.
Dobry temat. Moim zdaniem aranżacja wnętrza to podstawa. Warto poświęcić temu czas.